Czyszczenie kostki brukowej Małopolskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej na terenie Małopolski. Jakie czynności wykonuje się podczas mycia bruku? Usuwanie plam

Nie masz pomysłu na brudny podjazd po zimie? Firma sprzątająca Kastelnik, wykonując zlecenia tj. czyszczenie kostki brukowej w województwie małopolskim, zwraca szczególną uwagę na usunięcie zanieczyszczeń atmosferycznych, które nagromadziły się w trakcie sezonu przez miesiące jesienno-zimowe. W naszej ofercie znajdziesz również usługi mycia bruku z brudu po oleju silnikowych i farbach.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Prace porządkowe przeprowadzane na terenie województwa małopolskiego obejmują m.in.:

 • zeskrobywanie mchu z chodników;
 • likwidowanie skomplikowanych plam z bruku;
 • zabezpieczanie kostki przed zniszczeniami;
 • wysokociśnieniowe mycie fasad budynków.

Niezbędne podczas świadczeń z profesjonalną chemią, jest odpowiednie przeszkolenie stanowiskowe. Pozwala to na zachowanie bezpieczeństwa, ale i także to brak zniszczeń kostki. Prace polegające na dogłębnym myciu bruku realizowane są przez firmę Kastelnik w takich  miastach woj. małopolskiego jak m.in.:

Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Brzeszcze, Niepołomice.

Inne usługi dostępne w Twojej okolicy: sprzątanie po zmarłych Limanowa

Mycie kostki brukowej piaskowanie

Jak piaskować szczeliny między kostką brukową?

Czyszczenie kostki brukowej w woj. małopolskim – na czym polega?

Realizacja, którą realizuje firma Kastelnik czyszczenie kostki brukowej w Małopolsce to odpowiedź na potrzeby osób posiadających bruk. Świadczenie mycia kostki polega na gruntownym pozbywaniu się brudu, trawy, mchu i glonów. Wyzwaniem jest także zmywanie tłustych plam. Jedną z najczęściej pojawiających się jest plama po oleju silnikowym na podjeździe z kostki brukowej. Do pracy przy tym zleceniu używana jest myjka wysokociśnieniowa z temperaturą stu stopni Celsjusza oraz sprawdzonych środków chemicznych z atestami. 

Mycie kostki brukowej Małopolska

Sprawdzam, czym umyć kostkę brukową po zimie 

Problem brudnego bruku po zimie dotyczy wielu osób, które posiadają swoje domostwa. Betonowa kostka to rozwiązanie, które jest niezwykle praktyczne i efektowne. Jednak, czym umyć kostkę brukową? Na to pytanie odpowiedź nie jest wcale skomplikowana. Potrzebna jest przede wszystkim wysokiej klasy myjka wysokociśnieniowa.

Dzięki takiemu sprzętowi, który wykorzystuje do czyszczenia wodę 100 stopni Celsjusza, możemy postawić na szybsze i efektywniejsze działanie. Dodatkowo używa się także profesjonalnych preparatów chemicznych, które są biodegradowalne. W ramach zabiegu impregnacja kostki brukowej świadczy się często także mycie elewacji i usuwanie plam.

Bruk na podjeździe

Zdjęcie: podłoże brukowe koło domu jednorodzinnego © 2023 Kastelnik

Domowy sposób na czyszczenie kostki brukowej – porady Pani Zosi 

Często stosowanym domowym sposobem na profesjonalne czyszczenie kostki brukowej jest tradycyjne mycie za pomocą ciepłej wody i szczotki. Niestety w przypadku ciężkich zabrudzeń nie jest to skuteczne rozwiązanie. Mówi się także o używaniu do zmywania zabrudzeń z bruku octu z wodą. Jednakże, jeśli chcemy mieć pewność efektywnych działań, najlepiej zamówić profesjonalną usługę czyszczenia elewacji, czy chodników. Czyszczenie kostki brukowej  w Krakowie to zadanie często realizowane wraz z zabiegiem mycie elewacji.

Usługi przedsiębiorstwa Kastelnik myjącego elewacje budynków:

 • czyszczenie kostki brukowej Małopolskie;
 • mycie granitowej kostki;
 • grabienie liści w ogrodzie po zimie;
 • usuwanie zacieków po opadach atmosferycznych z fasady domu;
 • mycie wysokociśnieniowe kostki brukowej;
 • zabezpieczanie kostki brukowej impregnatem;
 • impregnacja szczelin między kostką za pomocą piasku 8-10 zł/m2;
 • mycie okien na wysokości;
 • czyszczenie elewacji budynków instytucji publicznej;
 • usuwanie farby z budynków;
 • mycie kostki brukowej przy dużych halach przemysłowych;
 • utylizacja śmieci po sprzątaniu garażu;
 • czyszczenie tarasów.

Usuwanie chwastów z kostki brukowej

Renowacja kostki brukowej  – woj. małopolskie!

W ramach świadczenia czyszczenia kostki brukowej w Małopolsce można skorzystać z zabiegu impregnacji bruku. Dzięki tej realizacji zachowamy świeżość kostki na dłuższy czas. Dodatkowo skorzystać także można z takich usług, jak mycie elewacji, malowanie kostki brukowej, czy porządkowanie komórki lub garażu, czy piwnicy. Przedsiębiorstwo Kastelnik zajmie się również utylizacją niepotrzebnych rzeczy. Zapraszamy serdecznie do kontaktu od poniedziałku do soboty do godziny 21. Czekamy na telefony!

Profesjonalne usługi sprzątające Małopolskie

Jak przebiegają usługi firmy sprzątającej w województwie małopolskim?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Mycie i czyszczenie kostki brukowej to zadanie, które firma Kastelnik wykonuje od dekady. Świadczenie to wymaga wiedzy na temat usuwania plam z różnego rodzaju powierzchni.

FAQ Małopolskie

Jaki jest koszt usługi czyszczenia kostki brukowej?

Aby dokładnie określić koszt usługi czyszczenia kostki brukowej, należy uwzględnić kilka czynników. Przede wszystkim, na cenę wpływają rodzaj i stopień zabrudzeń oraz powierzchnia, która ma zostać oczyszczona. Niemniej jednak orientacyjna cena usługi zaczyna się od 14 zł za metr kwadratowy. To jednak wstępna kwota, która może ulec zmianie w zależności od wymienionych czynników. Dokładną wycenę zawsze ustalamy indywidualnie dla każdego zlecenia.

Czy plamy z oleju silnikowego można zmyć samodzielnie?

Plamy z oleju silnikowego zaliczają się do najtrudniejszych do usunięcia zabrudzeń z powierzchni kostki brukowej. Bez specjalistycznej chemii,  efektywne usunięcie takich zabrudzeń może okazać się nieosiągalne. Na szczęście, istnieją profesjonaliści, którzy na co dzień zajmują się tego typu zadaniami i są w stanie skutecznie poradzić sobie z nawet najbardziej opornymi plamami.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%