Czyszczenie kostki brukowej Kluczbork

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej Kluczbork. Jakie cechy posiadają specjalistyczne myjki pod ciśnieniem?

Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej Kluczbork woj. opolskie wykonywane jest przez spółkę Kastelnik od dziesięciu lat, dlatego mycie bruku świadczone jest z zastosowaniem specjalistycznych maszyn wysokociśnieniowych na gorącą wodę.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Technicy firmy Kastelnik to zespół wykwalifikowanych specjalistów myjących różnego rodzaju bruk. Do czyszczenia bruku stosuje się myjki, które:

 • mają optymalny program do każdego rodzaju powierzchni;
 • czyszczą dokładnie kostkę z kamienia;
 • działają kompatybilnie ze specjalistyczną chemią;
 • są dostosowane do różnych wysokości.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wyczyścić kostkę brukową?

Mycie kostki brukowej w Kluczborku realizowane jest z zastosowaniem środków czyszczących przeznaczonych do czyszczenia kamienia. Dzięki specjalistycznym preparatom zanieczyszczenia atmosferyczne są skutecznie usuwane, a wykwity po soli znikają bezpowrotnie. Usługa czyszczenia podjazdów koło domu jest świadczona na terenie całego miasta, nie tylko w centrum i w okolicy Parku Miejskiego, ale także przy ulicy Adama Mickiewicza i Katowickiej. Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń do nas!

Mycie kostki na podwórku

Jak wygląda mycie kostki na podwórku?

Czyszczenie kostki brukowej Kluczbork- kiedy zamówić?

Najlepszym dedykowanym momentem na zamówienie specjalistycznej usługi czyszczenie kostki brukowej w Kluczborku w województwie opolskim, są ciepłe miesiące. Głównym argumentem, który za tym przemawia, jest, częstotliwość korzystania z przestrzeni zbudowanej z bruku. Bez względu na to, z jaką strukturą mamy do czynienia, na kostce powstają zabrudzenia. Sól po zimie, czy też plamy oleju silnikowego to brud, który usuwa się podczas profesjonalnego mycia kostki granitowej.

Myci kostki brukowej Kluczbork

Mycie kostki brukowej – usuwanie tłustych plam?

Na początku mycia kostki brukowej należy zwrócić uwagę na to, czy nie ma niej zbędnych przedmiotów lub śmieci. W te czynności wchodzi także grabienie liści. Do czyszczenia kostki z kamienia z usuwaniem tłustych plam używa się specjalistycznej myjki wysokociśnieniowej. Temperatura 100 stopni Celsjusza pomaga w usunięciu całego brudu po zimie. Zabrudzenia atmosferyczne są też idealnie usuwane przez dedykowaną chemie. Ważne jest, aby ją używać zgodnie z kartą charakterystyki producenta oraz stosować się do zasad BHP.

Prace porządkowe wokół domu

Zdjęcie: chodnik z kostki po piaskowaniu © 2023 Kastelnik

Ciśnieniowe mycie elewacji

Kluczem w efektownym myciu elewacji jest odpowiednie dopasowanie metody czyszczenia. Należy podkreślić, iż struktura elewacji nie zostanie zniszczona, jeśli użyjemy myjki z niskim ciśnieniem. Używa się także skrobaków do glonów, czy mchu. Warto także pomyśleć o zdezynfekowaniu fasady za pomocą preparatów chemicznych. Gdy nie mamy pewności, że sami podołamy temu zadaniu lub nie posiadamy dedykowanego sprzętu, warto zamówić profesjonalną ekipę sprzątającą.

Usługi sprzątania kostki brukowej Kastelnik:

 • czyszczenie kostki brukowej Kluczbork;
 • mycie bruku z kamienia;
 • zmywanie zanieczyszczeń atmosferycznych z kostki;
 • usuwanie graffiti;
 • czyszczenie plam po oleju;
 • usuwanie mchu z chodników betonowych;
 • piaskowanie bruku;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • mycie dachów;
 • czyszczenie rynien;
 • likwidowanie mchu z kostki granitowej;
 • mycie fasady firmy;
 • grabienie liści.

Jak odnowić kostkę brukową po sezonie

Zamów sprzątanie wokół domu od firmy Kastelnik Kluczbork!

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób uporządkować efektywnie przestrzeń wkoło domu, nie zastanawiaj się i zamów czyszczenie kostki brukowej w Kluczborku od przedsiębiorstwa Kastelnik! Do wykonania tegoż zadania stosowane są odpowiednie środki ostrożności oraz dedykowane preparaty chemiczne. Nasze doświadczenie pozwala nam na ekspresowe usuwanie mchu. Dla nowych klientów zostaje wykonana indywidualna wycena w zalewie dwadzieścia minut! Przedstawiamy ofertę wraz ze wskazaniem wszystkich jej szczegółów. Jesteśmy dostępni pon. – pt. do 21:00!

Sprzątanie bruków Opolskie

Jak wygląda sprzątanie bruków w Opolskim?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania to sekcja, gdzie najchętniej zaglądają osoby zainteresowane usługą zmywania brudu z bruku. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na ten temat.

FAQ powiat kluczborski

Czym myć kostkę brukową?

Do mycia kostki brukowej najlepiej używać specjalnych preparatów chemicznych, które są skuteczne, a zarazem nie wpływają negatywnie na jej strukturę. Wiele specjalistów używa w tym celu również myjki wysokociśnieniowe z wodą o wysokiej temperaturze.

Co używa się do usuwania mchu z elewacji?

Do usuwania mchu z elewacji można użyć mycia ciśnieniowego. Należy jednak pamiętać, by ciśnienie to było niskie, ponieważ wysokie mogłoby uszkodzić fasadę. Mech można także zeskrobać za pomocą profesjonalnych skrobaków.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%