Czyszczenie kostki brukowej Katowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej Katowice. Co stosować przy myciu kostki brukowej?

Specjalistyczne działania mające na celu usunięcie mchu i ciężkich zabrudzeń z powierzchni bruku to część usługi profesjonalne czyszczenie kostki brukowej Katowice od firmy Kastelnik. Profesjonalny ekwipunek jest częścią efektywnego mycia chodnika, czy elewacji budynku. Do najlepszych środków, które zostają, w tym celu użyte należą:

 • bezpieczne preparaty do usuwania trawy;
 • skuteczne środki do impregnacji kostki;
 • biodegradowalna chemia do likwidowania plam;
 • łagodne środki do mycia ogólnego.

Podczas czyszczenia elewacji z głębokich zabrudzeń istotne jest, aby działać za pomocą bezpiecznych dla jej struktury środków chemicznych. Stosuje się także wówczas myjki wysokociśnieniowe z wodą o temp. stu stopni Celsjusza. Myce kostki przedsiębiorstwo Kastelnik świadczy w takich miejscach Katowic jak np.: Nikiszowiec, Załęże, Muchowiec i Bogucice.

Mycie kostki z zanieczyszczeń

Zdjęcie: kostka brukowa na terenie prywatnej firmy © 2022 Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej Katowice – jaka jest cena?

Gdy chcemy zadbać o wygląd swojego podwórka, stawiamy przede wszystkim na usunięcie wszelkich zabrudzeń. Ile kosztuje czyszczenie kostki brukowej? Przy zamówieniu realizacji czysmycie  kostki brukowej w Katowicach bierzemy pod uwagę, taki aspekt, jakim jest jej cena. W jej skład wchodzi przede wszystkim wielkość obszaru, który jest do czyszczenia, czy rodzaj użytych narzędzi. Wycena najczęściej wykonywana jest indywidualnie dla każdego zleceniodawcy. Jednak określić można ogólne ramy kosztowe, które wynoszą między 12 zł/m2, a 14 zł m2. 

Mycie kostki brukowej Katowice

Jak usunąć olej z powierzchni kostki brukowej?

Mycie kostki brukowej w Katowicach najczęściej wykonują profesjonalne firmy sprzątające. Do takowej należy również firma Kastelnik, która skutecznie usuwa olej silnikowy z kostki brukowej. Wysokociśnieniowe myjki są najczęstszą formą czyszczenia bruku, jednak do ciężkich plam stosuje się atestowane i biodegradowalne środki chemiczne. Zapewniają one nie tylko niezwykłą skuteczność, ale i także pewność, że nie naruszymy struktury kostki, czy betonu. W tej kwestii najlepiej zaufać profesjonalistom i zamówić świadczenie czyszczenia bruku od firmy sprzątającej.

Chodnik z bruku

Jak czyścić bruk?

Usługa mycia kostki brukowej – woj. śląskie

Skuteczne mycie kostki brukowej w województwie śląskim można zamówić sprawnie, dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta przedsiębiorstwa Kastelnik. Zlecenie to polega na myciu wysokociśnieniowym profesjonalną myjką. Woda stosowana do zabiegu czyszczenia kostki opiewa na temperaturę 100 stopni Celsjusza. Wydawać by się mogło, że samo mycie pozwoli nam cieszyć się czystością na długo, jednakże nic mylnego. Po czyszczeniu kostki brukowej warto podjąć kolejny krok. Długotrwały efekt utrzymać się może dzięki odpowiedniej ochronie tj. impregnacji. Koszt takiego zlecenia rozpoczyna się już od 10 zł/m2. 

Usługi firmy Kastelnik na usuwanie zabrudzeń atmosferycznych:

 • czyszczenie kostki brukowej Katowice;
 • gruntowne mycie kostki;
 • prace porządkowe wokół domu;
 • pozbywanie się mchu ze szczelin bruku za pomocą skrobaków;
 • czyszczenie fasady budynku z glonów;
 • usuwanie plam oleju z przydomowego bruku;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • czyszczenie szyb na wysokości;
 • utylizacja zbędnych mebli z garażu;
 • grabienie liści na działce;
 • czyszczenie altany w ogródku działkowym;
 • mycie powierzchni użytkowych dla firm, osób prywatnych i instytucji.

Czyszczenie płyt chodnikowych

Zaufaj specjalistom i zamów czyszczenie elewacji w Katowicach!

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Kastelnik i zamówienia usługi na czyszczenie elewacji budynków różnego rodzaju. Jest ona realizowana w ramach prac czyszczenia kostki brukowej w Katowicach dla domów prywatnych, budynków firm, czy też budowli instytucji państwowych lub bloków socjalnych. Świadczenie specjalistycznego czyszczenia fasad można zlecić, dzwoniąc na infolinię czynną od poniedziałku do soboty, aż do godziny 21. Zadzwoń już teraz!

Katowicka firma sprzątająca ogrody

Jak sprzątać ogrody w Katowicach?

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dotyczące zlecenia mycia bruku w Katowicach dotyczą najczęściej spraw organizacyjnych. W celu spełnienia tego oczekiwania zapraszamy do przeczytania poniższych odpowiedzi.

FAQ woj.śląskie

Jak zamówić czyszczenie kostki brukowej?

Specjalistyczne czyszczenie kostki brukowej można zamówić dzwoniąc do firmy Kastelnik, która wykonuje tę usługę od 10 lat. Przed każdym zleceniem zostaje także wykonana indywidualna wycena już od 20 minut.

Czy plamy z oleju silnikowego da się zmyć?

Tłuste plamy z oleju silnikowego da się zmyć, ale są one ciężkie do usunięcia bez odpowiednich maszyn, domowe sposoby zazwyczaj są nieskuteczne. Dobrą decyzją jest zamówienie mycia bruku u fachowca, który zmyje olej silnikowy gorącą wodą w połączeniu z specjalistycznym środkiem chemicznym.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%