Czyszczenie kostki brukowej Jaworzno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej w Jaworznie. Co potrzebujemy do czyszczenia kostki brukowej?

Kostka brukowa jak nowa? Nic prostszego! Czyszczenie kostki brukowej Jaworzno woj. śląskie jest usługą praktykowaną przez przedsiębiorstwo Kastelnik od niemal dekady. Podczas pracy przy materiale, jakim jest bruk, należy używać wyłącznie sprawdzonych preparatów chemicznych, które mu nie zaszkodzą.

Okazuje się, iż do czyszczenia bruku sprawdzą się także takie elementy, jak m.in.:

 • myjki wysokociśnieniowe;
 • miotły przemysłowe;
 • skrobaki do mchu;
 • kontenery na śmieci.
Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Mycie kostki brukowej w Jaworznie specjaliści z zakładu sprzątającego Kastelnik pracują w takich rejonach tego miasta jak np.: Długoszyn, Stara Huta i Podlęże.

Mycie kostki brukowej z plamami

Zdjęcie: plamy na kotce brukowej © 2023 Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej Jaworzno – ile kosztuje?

Koszt czyszczenia kostki brukowej w Jaworznie zależy od wyceny, która powinna być wykonywana indywidualnie dla każdego klienta. Cena mycia bruku obejmuje wielkość obszaru, jaka jest konkretnie do czyszczenia oraz rodzaj występujących zabrudzeń. Cena czyszczenia kostki brukowej wynosi u przedsiębiorstwa Kastelnik od 14 do 16 zł netto za 1 m2. Dodatkowo można zamówić do mycia bruku zabieg impregnacja kostki brukowej.

Mycie kostki brukowej Jaworzno

Impregnacja kostki brukowej woj. śląskie

Eksperci czystości z firmy Kastelnik poza dogłębnym myciem bruku oferują także zlecenie impregnacji kostki brukowej. Ochrona bruku to działania polegające na położeniu na niego specjalistycznego impregnatu. Środek impregnujący powinien mieć czas na wchłonięcie się w bruk, zazwyczaj jest to około dwóch godzin. Natomiast właściwości chroniące przed czynnikami atmosferycznymi utrzymują się mniej więcej przez okres 2 lat.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wyczyścić kostkę brukową?

Mycie elewacji budynków w Jaworznie

W ramach prac porządkowych wykonuje się także, taką usługę jak mycie elewacji budynków. Usługę czyszczenia domów, czy hal przemysłowych świadczy się wraz z zabiegiem usuwanie graffiti i mycie dachów. Dokładne likwidowanie zabrudzeń z fasady przeprowadza się z użyciem myjki o niskim ciśnieniu wody. Ważne jest, by nie stosować wysokie ciśnienia, ponieważ może ono zniszczyć warstwę izolacyjną budynku.

Piaskowanie bruku

Zdjęcie: piaskowanie brukowego parkingu © 2023 Kastelnik

Domowe sposoby na mycie kostki brukowej

Mycie kostki brukowej wiele osób chce wykonać samodzielnie, a pomagają w tym niewątpliwie domowe sposoby. Kostkę brukową bez udziału specjalistów czyści się za pomocą zwykłego płynu do naczyń lub z użyciem octu zmieszanego z wodą. Jednak schody pojawiają się w przypadku pojawienia się ciężkich do zmycia tłustych plam, wtedy najlepiej zatrudnić profesjonalną firmę sprzątającą. Technicy z przedsiębiorstwa Kastelnik do usuwania plam oleju silnikowego stosują atestowane środki chemiczne.

Usługi mycia kostki z użyciem myjki ciśnieniowej od zakładu Kastelnik

 • czyszczenie kostki brukowej Jaworzno;
 • czyszczenie dachów;
 • usuwanie plam na kostce brukowej;
 • mycie kostki z soli po zimie;
 • czyszczenie suchym lodem garażów;
 • mycie bruku bez względu na rodzaj zabrudzeń;
 • czyszczenie elewacji z mchu;
 • usuwanie trawy z betonu;
 • mycie ogrodzenia;
 • zmywanie farby z elewacji;
 • czyszczenie kostki brukowej z zabrudzeń atmosferycznych;
 • usuwanie brudu z brukowych chodników;
 • utylizacja niepotrzebnych przedmiotów.

Impregnacja kostki brukowej na podjeździe

Zamów czyszczenie kostki brukowej w mieście Jaworzno!

Zaufaj profesjonalistom, którzy od 10 lat dogłębnie czyszczą kostkę brukową w Jaworznie! Nie musisz posiadać myjki ciśnieniowej, wykonujemy mycie ciśnieniowe bruku w jak najszybszym czasie. Dodatkowo pracownicy Kastelnik czyszczą dachy i elewacje z glonów i mchu, które powstały na skutek opadów atmosferycznych. Masz pytania? Zadzwoń – jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty do godziny 21!

Śląska firma sprzątająca ogrody

Specjalistyczne usługi sprzątające na Śląsku

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Zabrudzenia gromadzone przez cały sezon zimowy na kostce brukowej najlepiej usunąć z pomocą specjalistycznej firmy sprzątającej. Profesjonalne podmioty, które myją bruk, w szybkim czasie pozbywają się nawet ciężkich plam.

FAQ województwo śląskie

Kiedy zamówić czyszczenie kostki brukowej?

Usługę czyszczenia kostki brukowej najlepiej zamówić zaraz po sezonie zimowym, gdy temperatura powietrza pozwala na sprawne wyschnięcie umytego bruku. Jednak wszystkie ciepłe miesiące w roku są odpowiednie na to, aby wyczyścić naszą kostkę brukową.

Czym usunąć plamę po oleju silnikowym z bruku?

Plamę po oleju silnikowym z bruku najlepiej zmyć za pomocą profesjonalnych środków chemicznych, ponieważ mycie myjką ciśnieniową może być nieskuteczne. Po zastosowaniu specjalistycznej chemii w bezpieczny sposób można pozbyć się tłustych plam nie tylko po oleju silnikowym.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%