Czyszczenie kostki brukowej Jastrzębie-Zdrój

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej w Jastrzębiu-Zdroju. Jak myć kostkę brukową?

Szukasz sprawdzonej firmy sprzątającej, która wykonuje czyszczenie kostki brukowej Jastrzębie-Zdrój? Przedsiębiorstwo Kastelnik to sprawdzony podmiot, który mycie bruku świadczy od 10 lat. Profesjonalne środki chemiczne i specjalistyczny sprzęt to część wyposażenia pracowników zakładu Kastelnik podczas prac porządkowych na podwórku, to m.in.:

 • myjki wysokociśnieniowe z wodą o temperaturze 100 stopni Celsjusza;
 • preparaty na tłuste plamy oleju;
 • środki impregnujące bruk;
 • specjalistyczne pojemniki na śmieci.
Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Usuwanie plam oleju z kostki brukowej realizowane jest przez firmę Kastelik w takich rejonach Jastrzębia-Zdroju woj. śląskie jak m.in.: Szotkowice, Cisówka i Chrzastowice.

Brudna kostka brukowa

Zdjęcie: zabrudzona kostka porośnięta trawą © 2023 Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej w mieście Jastrzębie-Zdrój – ile kosztuje?

Czyszczenie kostki brukowej w Jastrzębiu-Zdroju to koszt około 14 zł netto za m2. Przedsiębiorstwo Kastelnik wykonuje indywidualną wycenę dla każdego klienta chcącego wyczyścić kostkę brukową. W cenę mycia bruku wliczana jest wielkość terenu do sprzątania, stopień zabrudzeń oraz ilość czasu, jaką trzeba będzie poświęcić na doczyszczenie podłoża. Podczas czyszczenia warto też zamówić zabieg impregnacji kostki brukowej.

Mycie kostki brukowej Jastrzębie-Zdrój

Mycie elewacji budynków po zimie – zaufaj specjalistom

Prace remontowe lub opady atmosferyczne, sprawiają, że niezbędne jest wykonanie usługi mycia elewacji. Bez względu na rodzaj zabrudzeń do czyszczenia używa się myjek niskociśnieniowych. Trzeba pamiętać o tym, że nie wolno myć fasady budynku  myjką wykorzystując wysokie ciśnienie wody, ponieważ można wówczas naruszyć jej strukturę.

Firma Kastelnik świadczenie czyszczenia elewacji domów wykonuje dla klientów indywidualnych i właścicieli firm. Ogromne doświadczenie naszych pracowników sprawia, że mycie jest skuteczne niezależnie od rodzaju zabrudzenia.

Piaskowanie bruku

Zdjęcie: bruk po piaskowaniu © 2023 Kastelnik

Mycie kostki brukowej w Jastrzębiu-Zdroju

Do mycia kostki brukowej stosuje się czyszczenie wysokim ciśnieniem wody o temperaturze 100 stopni Celsjusza. Kostka brukowa jest podłożem, o które trzeba dbać, dlatego kostkę brukową warto przemywać regularnie. Mycie chemiczne kostki brukowej stosowane jest, gdy mamy do czynienia z plamami po oleju silnikowym. Impregnacja kostki brukowej świadczona jest zaraz po wyczyszczeniu bruku z wszelkiego brudu.

Usługi czyszczenia kostki brukowej od firmy Kastelnik:

 • czyszczenie kostki brukowej w Jastrzębiu-Zdroju;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • czyszczenie elewacji;
 • usuwanie plam, jak ślady opon;
 • mycie okien na wysokości;
 • czyszczenie ogrodzenia;
 • usuwanie porostów z chodników;
 • zmywanie smarów z podjazdów;
 • usuwanie farby z bruku;
 • likwidowanie trawy z kostki;
 • mycie betonu;
 • czyszczenie kostki brukowej z zanieczyszczeń atmosferycznych;
 • usuwanie graffiti.

Czyszczenie płyt chodnikowych w ogrodzie

Usługi impregnacji kostki brukowej

Zaraz po wyczyszczeniu bruku przeprowadzana jest usługa impregnacji kostki brukowej. Do mycia kostki granitowej i kostki brukowej stosuje się łagodne i skuteczne preparaty myjące oraz impregnujące. Układanie kostki brukowej świadczą firmy brukarskie, jednakże samym sprzątaniem bruku zajmują się firmy sprzątające. Jeśli chcesz wyczyścić swoją kostkę brukową – zadzwoń! Czekamy!

Sprzątanie bruków Śląskie

Specjalistyczne usługi czyszczenia kostki brukowej od firmy Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Przy realizacji czyszczenia kostki wykonuje się często także mycie elewacji lub usuwanie graffiti. Powierzchnię bruku myje się z użyciem specjalistycznych myjek. Oto najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi na temat mycia bruku.

FAQ powiat Jastrzębie-Zdrój

Kiedy wykonać piaskowanie kostki brukowej?

Piaskowanie kostki brukowej stosuje się gdy przestrzeń między brukiem zostaje pusta. Gdy między kostką nie ma piasku, to istnieje większe prawdopodobieństwo porastania trawy i innych porostów. Usługę piaskowania najlepiej zamówić zaraz po myciu bruku.

Jak zrobić impregnacje bruku?

Impregnacje bruku realizuje się z użyciem profesjonalnej chemii. Sam zabieg trwa około dwóch godzin. Położony preparat impregnujący wchłania się w materiał dwie godziny, a potem nabiera on właściwości ochronnych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%