Czyszczenie kostki brukowej Dąbrowa Górnicza

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej Dąbrowa Górnicza. Co jest przydatne, gdy wykonujemy usuwanie zabrudzeń atmosferycznych?

Doświadczone firmy sprzątające wiedzą, że do przeprowadzenia zlecenia czyszczenie kostki brukowej Dąbrowa Górnicza woj. śląskie niezbędne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu. W skład ekwipunku przedsiębiorstwa Kastelnik podczas mycia kostki z zabrudzeń atmosferycznych należy m.in.:

 • myjki ciśnieniowe marki Karcher;
 • skrobaki do mchu i glonów;
 • zbite i wytrzymałe miotły przemysłowe;
 • profesjonalna chemia.
Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Mycie bruku często łączone jest z usługą impregnacja kostki brukowej, dlatego warto od razu poprosić o indywidualną wycenę tych zleceń. Zabieg czyszczenia kostki wykonywany jest przez zakład Kastelnik na terenie Dąbrowy Górniczej w takich rejonach jak m.in.: Tworzeń, Redeń, Gołonóg i Błędów.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wyczyścić kostkę brukową?

Mycie kostki brukowej na podjeździe

Zdjęcie: umyta kostka brukowa na podjeździe © 2023 Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej Dąbrowa Górnicza- dlaczego warto zamówić?

Usługę czyszczenia kostki brukowej w Dąbrowie Górniczej warto zamówić, jeśli posiadasz utwardzenie typu bruk. Mycie kostki brukowej od profesjonalnej firmy sprzątającej sprawi, że Twoje podwórko będzie czyste, pozbędziemy się wszelkich zanieczyszczeń. Jeśli zamówisz czyszczenie bruku specjaliści z przedsiębiorstwa Kastelnik przyjadą z profesjonalnym sprzętem i środkami chemicznymi. Technicy wykonujący usuwanie plam z kostki dbają także o ochronę środowiska, ponieważ przywożą ze sobą specjalistyczne kontenery na śmieci. Jeśli nie posiadasz w domu myjki ciśnieniowej lub nie masz pojęcia jak skutecznie umyć kostkę brukową, warto zaufać profesjonalistom!

Mycie kostki brukowej Dąbrowa Górnicza

Mycie kostki brukowej Dąbrowa Górnicza – usuwanie oleju

Podczas profesjonalnego mycia bruku w Dąbrowie Górniczej istotnym punktem jest usuwanie oleju silnikowego. Tego typu tłuste plamy są jednymi z najcięższych do zmycia, dlatego tak wiele osób decyduje się na zatrudnienie w tym celu specjalistów. Domowe sposoby na usunięcie plam po oleju samochodowym z użyciem sody lub octu nie są skuteczne, a niezbędne do jej zmycia są specjalistyczne środki chemiczne. Ważne, aby używana do kostki brukowej chemia posiadała niezbędne atesty oraz była  bezpieczna dla środowiska żywego.

Mycie elewacji

Zdjęcie: elewacja przeznaczona do mycia © 2023 Kastelnik

Mycie elewacji woj. śląskie

Chcąc wyczyścić swoje podwórko, nie możemy zapomnieć również myciu elewacji budynków. Dom, garaż, czy pomieszczenie gospodarcze posiadające warstwy izolacyjne, które wymagają czyszczenia, warto potraktować myjką niskociśnieniową. Mycie niskociśnieniowe nie uszkadza samej struktury fasady, dzięki czemu jest w pełni bezpieczne, a zarazem skuteczne. Profesjonalne myjki stworzone są w taki sposób, aby można było dodać do nich dedykowaną chemię, która wspomaga mycie. Za pomocą mycia niskociśnieniowego z elewacji zostają także usunięte glony powstałe na skutek czynników atmosferycznych.

Usługi czyszczenia kostki brukowej od firmy Kastelnik:

 • czyszczenie kostki brukowej Dąbrowa Górnicza;
 • profesjonalne mycie bruku;
 • usuwanie mchu z chodników;
 • czyszczenie elewacji;
 • usuwanie wykwitów wapiennych z bruku;
 • usuwanie graffiti;
 • czyszczenie kostki łagodną chemią;
 • usuwanie plam oleju;
 • likwidowanie porostów z powierzchni elewacji;
 • czyszczenie betonu;
 • mycie wysokociśnieniowe kostki brukowej;
 • czyszczenie chodników z kamienia;
 • profesjonalne mycie i impregnacja kostki brukowej.

Profesjonalna impregnacja kostki brukowej

Zadbaj o estetyczny wygląd bruku z firmą Kastelnik!

Usługa czyszczenia kostki brukowej w Dąbrowie Górniczej została stworzona dla osób, które chcą zadbać o elastyczny wygląd przestrzeni wkoło domu. Zaraz po myciu bruku warto zamówić także zabieg taki, jak impregnacja kostki brukowej. Ochrona podjazdu z kostki polega na położeniu na nią profesjonalnego preparatu, który po upływie 2 godzin nabiera swoich właściwości. Jeśli masz dodatkowe pytania na temat mycia kostki brukowej, zadzwoń do nas!

Firma sprzątająca dająca certyfikat Śląsk

Firma sprzątająca kostkę brukową na Śląsku

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Kostka brukowa, czyli materiał, który często gości na naszych podjazdach wymaga o zadbanie o estetykę powierzchni. Mycie kostki brukowej coraz częściej powierza się profesjonalnym firmom sprzątającym.

FAQ powiat dąbrowski

Co po myciu kostki brukowej?

Po myciu kostki brukowej specjalistyczne przedsiębiorstwa sprzątające robią impregnacje bruku. Zabiegiem, który również można wykonać, jest piaskowanie przestrzeni między kostką brukową. Czynności dodatkowe po usłudze czyszczenia kostki brukowej najlepiej zrealizować od razu.

Czym czyścić bruk?

Do czyszczenia bruku potrzebujemy sprawdzonej myjki ciśnieniowej, która wykorzystuje gorącą wodę o temperaturze 100 stopni Celsjusza. Ważne, aby myjka ciśnieniowa działała z wysokim ciśnieniu, wówczas skutecznie zmyje wszystkie trudne zabrudzenia. Do tłustych plam stosowane są atestowane środki chemiczne.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%