Czyszczenie kostki brukowej Częstochowa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej w Częstochowie. Z jakimi zanieczyszczeniami walczymy podczas mycia bruku? 

Ciężkie do usunięcia plamy, czy porastający trawą chodnik to problemy, które przedsiębiorstwo Kastelnik rozwiązuje podczas każdego zlecenia profesjonalne czyszczenie kostki brukowej Częstochowa woj. śląskie. Usługa ta powinna być wykonywana przez profesjonalne podmioty. Wówczas będziemy pewni, że takie defekty jak m.in.:

 • glony na elewacji;
 • zaniedbany ogródek działkowy;
 • brudna kostka;
 • plamy z oleju silnikowego;
Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

zostaną skutecznie zlikwidowane. Potrzebne do tego jednak jest profesjonalne podejście do pracy. Dlatego istotne jest mycie kostki brukowej z użyciem wysokiej klasy myjki wysokociśnieniowej i atestowanych środków chemicznych. Świadczenie impregnowania bruku realizowane jest w takich rejonach Częstochowy jak m.in.: Bleszno, Grabówka, Wyczerpy Dolne i Kiedrzyn.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wyczyścić kostkę brukową?

Mycie kostki brukowej koło domu

Zdjęcie: chodnik z kostki brukowej koło domu © 2023 Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej Częstochowa- zamówić pomoc?

Zastanawiając się nad aspektem, czy czyszczenie kostki brukowej w Częstochowie wykonać samodzielnie, czy z pomocą, należy wziąć pod uwagę poziom swojego doświadczenia i rodzaj zabrudzeń. Jeśli to tylko lekkie zabrudzenia, które łatwo możemy usunąć za pomocą domowych sposobów, czy letniej wody niekoniecznie musimy decydować się na udział osób trzecich. Pytanie tylko nasuwa się tutaj, czy mamy na to czas? Natomiast w przypadku pojawienia się sporej ilości porostów, czy glonów i tłustym plam, warto zamówić specjalistyczną usługę u firmy sprzątającej mycia kostki brukowej.

Mycie kostki brukowej Częstochowa

Mycie powierzchni kostki brukowej – zaufaj specjalistom

Na pytanie dotyczące tego, czym myć kostkę brukową nie da się odpowiedzieć w jednoznacznie. W każdym przypadku będziemy mieć do czynienia z innym rodzajem zanieczyszczeń. Podstawowym narzędziem technika Kastelnika jest myjka wysokociśnieniowa z użyciem wody o temperaturze 100 stopni Celsjusza.

Jest to skuteczny element każdego zlecenia usuwania brudu z różnego rodzaju podjazdów. Natomiast, gdy pojawią się plamy typu tłusty olej silnikowy, konieczne jest użycie dedykowanych preparatów chemicznych. Ważne, by były one sprawdzone tj. atestowane. Wówczas będą bezpieczne dla kostki i środowiska żywego. Po myciu kostki brukowej Częstochowa warto wykonać impregnację.

Impregnacja bruku na wjeździe

Jak impregnować bruk na wjedzie?

Mycie elewacji i impregnacja kostki brukowej gorącą wodą 

Jednym z częściej pojawiających się problemów wśród osób korzystających z usług firm sprzątających podwórza, jest mech na fasadzie budynku. Mycie elewacji budynku z mchu to zadanie dla osób, które posiadają wszelkie środki, by zrobić t w sposób bezpieczny. Niestety, ale samodzielnie w przypadku wysokich konstrukcji możemy nie być w stanie wykonać tego samodzielnie. Usuwanie glonów i mchu pozwoli nam na odświeżenie wyglądu naszego domu, czy firmy. Impregnacja kostki brukowej to zadbanie o jej wygląd na przyszłość. Jej cena rozpoczyna się od 12 zł/m2. 

Usługi przedsiębiorstwa Kastelnik – kostka brukowa:

 • czyszczenie kostki brukowej Częstochowa;
 • mycie fasad firm prywatnych;
 • grabienie liści po zimie;
 • mycie dachów;
 • likwidowanie trawy z przydomowego chodnika;
 • impregnowanie bruku po myciu;
 • utylizacja starego i niepotrzebnego mienia;
 • likwidowanie graffiti z fasad budynków;
 • mycie wysokociśnieniowe z wodą o 100 stopniach Celsjusza;
 • porządkowanie działek użytkowych;
 • mycie chodników;
 • usuwanie mchu i porostów z kostki brukowej;
 • zabezpieczanie bruku przed zniszczeniem.

Jak odnowić kostkę brukową

Usuń plamy na kostce brukowej!

Wiedza i doświadczenie charakteryzują specjalistów z przedsiębiorstwa Kastelnik. Są oni w branży czyszczenia kostki brukowej w Częstochowie już od dekady. Do swoich zleceń podchodzą profesjonalnie, dlatego stawiają na najlepsze myjki wysokociśnieniowe np. marki Karcher. Usuwanie plam z kostki brukowej jest realizowane za pomocą profesjonalnej chemii. Zamówić mycie kostki lub impregnacje szczelin można, dzwoniąc na infolinie telefoniczną czynną pon.-pt. do godz. 21. Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy niezbędnych informacji!

Profesjonalne usługi sprzątające Śląskie

Jak pracuje firma Kastelnik wykonująca profesjonalne usługi sprzątające na Śląsku?

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Specjalistyczne zlecenie czyszczenia kostki brukowej to zadanie wykonywane przez firmę Kastelnik od dziesięciu lat. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacji na temat mycia bruku.

FAQ powiat częstochowski

Gdzie zamówić mycie kostki brukowej?

Mycie kostki brukowej można zamówić kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta firmy Kastelnik, które jest czynne aż 6 dni w tygodniu. Od poniedziałku do soboty do godz. 21 zachęcamy do zadzwonienia.

Jaki jest koszt impregnacji bruku?

Koszt impregnacji bruku wyceniany jest indywidualnie. Jednak cena rozpoczyna się już od 10 zł/m2. Wycena wykonywana jest w przeciągu 20 minut. Podczas jej tworzenia brane pod uwagę jest to, jak duży obszar będzie zabezpieczany.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%