Czyszczenie kostki brukowej Chrzanów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej chrzanów. Co jest potrzebne do wykonania usługi mycia bruku?

Pracownicy profesjonalnej firmy sprzątającej Kastelnik, którzy oferują czyszczenie kostki brukowej Chrzanów woj. małopolskie, używają do pracy profesjonalnego wyposażenia. Podczas licznych zleceń udało im się wyodrębnić wyłącznie wysokiej klasy sprzęt, a w tym m.in.:

 • sprzęt do produkcji suchego lodu;
 • pojazd do przewozu materiałów specjalnych;
 • artykuły do porządkowania ogrodu np. grabie;
 • dedykowane chemikalia.
Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Do realizacji mycie kostki brukowej w Chrzanowie m.in. w takich dzielnicach jak np.: Kopanina, Kroczymiech czy Kolonia Rospontowa, używane są sprawdzone zabiegi czyszczące beton. Przedsiębiorstwo Kastelnik posiada już mnóstwo zadowolonych klientów, którzy otrzymali czyste podwórko po sezonie zimowym.

Mycie kostki brukowej z mchem

Zdjęcie: chodnik brukowy porośnięty mchem © 2023 Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej Chrzanów- na czym polega?

Specjalistyczne zlecenie na czyszczenie kostki brukowej w Chrzanowie to usuwanie zabrudzeń po zimie oraz trawy, czy mchu na bruku o zróżnicowanym kształcie. Samo mycie świadczone jest za pomocą myjki wysokociśnieniowej, która działa z wodą o stu stopniach Celsjusza. Jest nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna dla samej struktury kostki. Gdy pojawiają się tłuste plamy, stosowana jest specjalistyczna chemia, która jest bezpieczna i efektywna. Po czyszczeniu realizuje się takie zabiegi jak impregnacja kostki brukowej lub piaskowanie bruku.

Mycie kostki brukowej Chrzanów

Mycie elewacji woj. małopolskie

W związku z występującymi w naszej przyrodzie opadami atmosferycznymi czy też pracami budowlanymi, mamy do czynienia z brudem powstałym na fasadzie budynku. Używane do mycia są myjki z niskim ciśnieniem wody. Podczas pracy takiej ekipy usuwane są wszystkie glony i grzyby. Równolegle technicy świadczą także mycie kostki brukowej Chrzanów.

Bruk koło domu

Zdjęcie: różnego rodzaju kostka koło domu jednorodzinnego © 2023 Kastelnik

Jak usuwać plamy po oleju silnikowym?

Zmywanie ciężkich zabrudzeń z bruku to codzienne zadanie techników Kastelnika, które realizowane jest skutecznie, dzięki ich doświadczeniu. Dużym problemem okazują się być plamy po wycieku z samochodu. Stosować należy tutaj profesjonalne chemikalia. Zwrócić należy uwagę także na ekologię. Wówczas wiadomo, że zadowolony klient będzie bezpieczny.

Usługi na mycie bruku od przedsiębiorstwa Kastelnik:

 • czyszczenie kostki brukowej Chrzanów;
 • mycie dachów;
 • usuwanie grzybów z elewacji;
 • utylizacja śmieci;
 • zdrapywanie mchu z kamiennej kostki;
 • usuwanie oleju silnikowego z kostki brukowej na wjeździe;
 • sprzątanie w altanach działkowych;
 • czyszczenie garażu z niepotrzebnych rzeczy;
 • utylizacja starych przedmiotów;
 • transport odpadów specjalnych;
 • mycie kostki brukowej dedykowanymi środkami;
 • domywanie niskim ciśnieniem;
 • impregnacja kostki brukowej 10-12 zł/m2.

Jak odnowić kostkę brukową po plamach

Zamów piaskowanie kostki brukowej w Chrzanowie!

Jeśli Twój bruk stracił dawny wygląd, oferujemy czyszczenie kostki brukowej w Chrzanowie wraz z piaskowaniem. Dzięki połączeniu tych zabiegów przestrzeń wokół naszego domu będzie wyglądać estetyczne i efektownie. Świadczymy także impregnacje bruku, co będzie go chronić przed zabrudzeniami i zniszczeniem. Bezpieczeństwo i estetyka, to coś, co wyróżnia nas w branży. Zadbaj o swoją elewację, zamów usługę czyszczenie fasady. Zapraszamy do zatelefonowania do biura obsługi klienta od poniedziałku do soboty do godziny 21:00! Skontaktuj się z nami i przekonaj o wysokiej jakości usług!

Sprzątanie bruków Małopolskie

Jak wygląda sprzątanie bruków w województwie małopolskim?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Praca przy czyszczeniu kostki zlecana jest zazwyczaj profesjonalnym podmiotom sprzątającym, dlatego warto zapoznać się ze szczegółami ich pracy.

FAQ powiat chrzanowski

Jaka jest cena usługi mycia kostki brukowej?

W koszt mycia kostki brukowej zalicza się wielkość obszaru do czyszczenia, a także konkretny rodzaj wykonywanych prac. Tego typu zlecenie to m.in. usuwanie tłustych plam. Cena mycia bruku zazwyczaj waha się pomiędzy 12-14 zł netto za m2.

Jak myć elewacje?

Mycie elewacji to ciężkie zadanie ze względu na to, że robiąc to niekompetentnie, możemy ją uszkodzić. Najlepszym rozwiązaniem tutaj jest używanie myjek niskociśnieniowych, które dokładnie myją, nie naruszając struktury fasady.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%