Czyszczenie kostki brukowej Chorzów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej Chorzów. Co wykonuje się podczas usługi mycia bruku?

Jesteś właścicielem terenu z brukiem, który wymaga porządnego mycia? Dobrze trafiłeś, ponieważ przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje czyszczenie kostki brukowej Chorzów woj. śląskie dla wszystkich osób posiadających tego typu podłoże. Podczas pracy usuwającej zanieczyszczenia z kostki wykonujemy m.in.:

 • zeskrobywanie mchu z chodników betonowych;
 • usuwanie ciężkich plam oleju z podjazdu;
 • impregnację kostki brukowej;
 • piaskowanie przestrzeni między brukiem.
Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Mycie kostki brukowej Chorzów jest zleceniem, które powinno być wykonywane przez wyszkolonych specjalistów, którzy przestrzegają zasady BHP. Prace usuwające sól z bruku po zimie firma Kastelnik świadczy w takich miejscach Chorzowa jak m.in.: Maciejkowice, Osiedle Irys i Osiedle Ruchu.

Popularny wpis na naszym blogu: Czym wyczyścić kostkę brukową z mchu?

Mycie kostki brukowej z wzorem

Zdjęcie: czysta kostka po myciu © 2022 Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej Chorzów – ile kosztuje?

Kompleksowe zlecenie czyszczenie kostki brukowej w Chorzowie wyceniane jest przez Biuro Obsługi Klienta firmy Kastelnik indywidualnie dla każdego klienta. Czyścimy kostkę brukową z użyciem specjalistycznej chemii i profesjonalnych urządzeń, których eksploatacja wchodzi w skład ceny usługi mycie kostki brukowej. Podczas wyceny mycia bruku trzeba wziąć pod uwagę także, to czy zrealizowane jest tylko mycie zabrudzeń z kostki, czy to również usługi porządkowe takie jak grabienie liści lub mycie elewacji. Koszt czyszczenia kostki brukowej od przedsiębiorstwa Kastelnik to 12-14 zł netto za m2.

Mycie kostki brukowej Chorzów

Impregnacja kostki brukowej woj. śląskie

Kostka brukowa jest materiałem, który króluje na prywatnych posesjach i na terenie różnego rodzaju firm. Materiał, jakim jest bruk, wymaga potraktowania go dedykowanymi preparatami do czyszczenia kostki brukowej, a nie zwykłymi środkami z hipermarketów. Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy Kastelnik sprawiło, że ochronę bruku realizują w szybkim czasie. Impregnacja kostki brukowej trwa średnio dwóch godzin, a jej efekt utrzymuje się około dwóch lat.

Usuwanie plam oleju z kostki brukowej

Gdy myjemy kostkę brukową, uwagę zwracamy na to, jaki rodzaj zabrudzeń na niej występuje. Do zwykłego kurzu i błota wystarczy użycie myjki wysokociśnieniowej, która wykorzystuje gorącą wodę o temperaturze 100 stopni Celsjusza. Jednakże z plamami oleju na bruku może ona sobie nie poradzić. Tłuste wycieki zmywa się za pomocą specjalistycznych środków chemicznych. Zabrudzenia wypływające z samochodów na parkingu zostają skutecznie usunięte dzięki zastosowaniu bezpiecznej chemii.

Zabrudzony bruk

Zdjęcie: bruk z plamami © 2022 Kastelnik

 

Czyszczenie kostki granitowej

Czyszczenie kostki granitowej, tak jak w przypadku brukowej przeprowadzane jest za pomocą mycia wysokociśnieniowego. Myjki ciśnieniowe są skuteczne na wszelkie zabrudzenia, nawet te po zimie, gdy mamy do czynienia z zaciekami po soli. Czyszczenie wysokim ciśnieniem wody jest idealnie także do usunięcia mchu i glonów porastających kostkę brukową i granitową. Po myciu bruku warto zrobić zabieg impregnacji kostki brukowej w celu jej ochrony.

Usługi brukarskie na sprzątanie kostki od firmy Kastelnik:

 • czyszczenie kostki brukowej Chorzów;
 • mycie kostki brukowej dla osób prywatnych;
 • czyszczenie posadzek;
 • czyszczenie betonów ze smarów;
 • usuwanie plam z chodników z kamienia;
 • zmywanie zanieczyszczeń z betonu;
 • czyszczenie chodnika z trawy;
 • mycie wysokim ciśnieniem;
 • usuwanie mchów;
 • czyszczenie elewacji;
 • mycie kostki brukowej z błota;
 • prace porządkowe na działkach;
 • mycie okien na wysokości.

Jak odnowić kostkę brukową na parkingu

 

Mycie elewacji – najlepsze oferty od przedsiębiorstwa Kastelnik

Dla nowych klientów, jak i dla tych, którzy już korzystali z naszych usług czyszczenia kostki brukowej i mycia elewacji oferujemy najwyższej jakości sprzątanie z użyciem najnowocześniejszych technologi. Firma Kastelnik posiadająca bogate doświadczenie w skutecznym czyszczeniu fasad budynków działa na terenie całej Polski, ale przede wszystkim na Śląsku i w Chorzowie. Usuwanie mchu i glonów z elewacji praktykujemy za pomocą mycia niskociśnieniowego, które jest bezpieczne dla jej struktury. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić! Zadzwoń i skorzystaj z naszych usług – czekamy!

Usługi mycia kostki brukowej Śląsk

Zaufana firma sprzątająca na Śląsku

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Firmy świadczące układanie kostki brukowej impregnują naszą kostkę, dzięki czemu ma ona właściwości ochronne. Jednak po upływie jakiegoś czasu bruk zaczyna być podatny na czynniki atmosferyczne i brud. Wówczas warto zamówić usługę czyszczenia kostki brukowej wraz z impregnacją od zakładów wykonujących sprzątanie specjalistyczne.

FAQ rejon Śląsku

Jak często wykonywać czyszczenie kostki brukowej?

Jeśli chodzi o częstotliwość świadczenia czyszczenia kostki brukowej, warto wykonywać je regularnie, a w szczególności po każdym sezonie zimowym. Gdy kostka jest pokryta kurzem, to wystarczy nawet zwykły wąż ogrodowy. Gdy jednak mamy do czynienia z zabrudzeniami zbierającymi się przez dłuższy czas warto zamówić profesjonalną usługę od firmy myjącej specjalistyczną myjką wysokociśnieniową.

Czy do mycia elewacji można używać chemii?

Do mycia elewacji można używać chemii, ale trzeba sprawdzić, czy jest ona do niej przeznaczona. Środki chemiczne do fasad budynków są dla nich bezpieczne, a zarazem idealnie zmywają wszelkie zabrudzenia. Mycie elewacji wykonuje się także z zastosowaniem myjek niskociśnieniowych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%