Czyszczenie kostki brukowej Bytom

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej w Bytomiu. Jakie zasady trzeba stosować podczas mycia bruku?

O materiał, jakim jest bruk, trzeba dbać, dlatego przedsiębiorstwo Kastelnik na terenie woj. śląskiego oferuje świadczenie czyszczenie kostki brukowej Bytom woj. śląskie. Podczas prac porządkowych mających na celu przygotowanie podwórka do sezonu letniego niezbędne jest zachowanie pewnych zasad, a należą do nich m.in.:

 • przestrzeganie reguł Higieny i Bezpieczeństwa Pracy;
 • szkolenia pracownicze przed użyciem profesjonalnego sprzętu;
 • stosowanie atestowanych środków chemicznych;
 • wyrzucanie odpadów do dedykowanych kontenerów na śmieci.
Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wyczyścić kostkę brukową?

Mycie kostki brukowej w Bytomiu realizowane jest z użyciem myjki wysokociśnieniowej. Dużą zaletą mycia ciśnieniowego jest jego wysoka skuteczność. Usuwanie trawy z chodników brukowych wykonywane jest przez firmę Kastelnik w takich rejonach Bytomia jak np.: Stroszek, Rozbark i Vitor.

Mycie kostki brukowej i odświeżenie

Zdjęcie: kostka odświeżona po sezonie zimowym © 2023 Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej Bytom- jak myć metodą wysokociśnieniową?

Każda firma, która świadczy usługi mycia metodą wysokociśnieniową, powinna mieć dostęp do bieżącej wody. Podczas realizacji usługi czyszczenie kostki brukowej w Bytomiu, należy posiadać odpowiedni sprzęt, jakim są myjki ciśnieniowe na gorącą wodę. Tego typu myjki są przeznaczone zazwyczaj do różnego rodzaju prac. Niektórymi można zmyć tylko lekkie i średnie zabrudzenia, a niektóre radzą sobie idealnie z silnym brudem. Usuwanie plam po oleju silnikowym za pomocą mycia wysokim ciśnieniem odbywa się z użyciem wody o temperaturze 100 stopni Celsjusza. Takie natężenie wody wynosi około 380 l/h i pozwala na zmycie brudu np. z kamiennej ścieżki lub tarasu.

Mycie kostki brukowej Bytom

Czyszczenie elewacji – zaufaj specjalistom

Do czyszczenia elewacji używa się myjki niskociśnieniowej. Istotne jest, aby ciśnienie było niskie, ponieważ wysokie mogłoby uszkodzić strukturę budynku. Estetyczny wygląd fasady to wizytówka naszego podwórka, czy terenu firmy, dlatego warto zamówić usługę mycia elewacji od profesjonalnej firmy sprzątającej, która stosuje specjalistyczną chemię. Usługę czyszczenia elewacji warto wykonać zaraz po sezonie zimowym, by pozbyć się wszystkich konsekwencji opadów atmosferycznych. Podczas zabiegu- prócz fasady myje się także kostkę brukową. Połączenie tych zabiegów sprawia, że teren wokół domu jest w pełni odświeżony.

Bruk po piaskowaniu

Zdjęcie: bruk podwórkowy zaraz po piaskowaniu © 2023 Kastelnik

Impregnacja kostki brukowej

Ochrona bruku po myciu daje gwarancję cieszenia się czystością przez dłuższy czas. Impregnacja kostki brukowej chroni ją przez okres około dwóch lat np. przed opadami atmosferycznymi, tłustymi plamami, czy chemią. Warto więc wykonywać ten zabieg nie tylko, gdy kostka brukowa zostanie dopiero co nałożona, ale i cyklicznie co jakiś czas. Podjazdy z bruku, które są poddane impregnacji, dłużej zachowują swój pierwotny wygląd i mniej się niszczą.

Usługi mycia kostki brukowej od firmy Kastelnik:

 • czyszczenie kostki brukowej Bytom;
 • usuwanie graffiti;
 • czyszczenie suchym lodem;
 • usuwanie plam oleju samochodowego;
 • mycie bruku środkami z najwyższej półki;
 • usuwanie mchu z fasad budynków;
 • impregnacja powierzchni kostki;
 • likwidowanie chwastów z betonowych chodników;
 • mycie kostki brukowej z soli po zimie;
 • utylizacja liści;
 • sprzątanie garażu z niepotrzebnych rzeczy;
 • czyszczenie elewacji z glonów;
 • mycie mebli ogrodowych.

Usuwanie chwastów z kostki brukowej w ogrodzie

Zamów usługi czyszczenia kostki brukowej od Kastelnik Bytom!

Czyszczenie kostki brukowej w Bytomiu od firmy Kastelnik zamówić można wykonując telefon na infolinię, która jest czynna pon.-pt. do godz. 21:00. Specjaliści odbierający połączenia chętnie wytłumaczą, na czym dokładnie polega czyszczenie kostki z cementu, czy też zabezpieczenie bruku przed zimą. Zajmujemy się także czyszczeniem elewacji oraz pracami porządkowymi na działkach i w ogrodach. Zadzwoń i zamów już teraz!

Usługi mycia kostki brukowej Śląsk

Jak wyglądają usługi mycia kostki brukowej na Śląsku?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Do czyszczenia kostki brukowej potrzebne jest posiadanie zaplecza sprzętowego, w którego skład wchodzi myjka wysokociśnieniowa. Warto też posiadać certyfikowane preparaty chemiczne, które radzą sobie idealnie z ciężkimi plamami.

FAQ województwo śląskie

Co jaki czas czyścić kostkę brukową?

Zdecydowanie czyszczenie kostki brukowej najlepiej wykonuje się w ciepłych miesiącach, gdy temperatura pozwala na jej wyschnięcie. Najlepiej myć ją po każdym sezonie zimowym, bez względu na to czy do usunięcia jest tylko brud i kurz, czy też smar i trawa. Zadanie mycia bruku warto powierzyć profesjonalnej firmie sprzątającej, która wykona to sprawnie i skutecznie.

Czym zmyć plamę po oleju silnikowym z bruku?

Jednym z częściej pojawiających się przypadków plam na bruku jest olej silnikowy. Nie ma co się oszukiwać, że zmyjemy go wodą, czy domowym sposobem za pomocą octu. Najefektywniejsze jest użycie stworzonej w tym celu chemii, która nie zniszczy kostki brukowej.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%