Czyszczenie kostki brukowej Brzeg

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej Brzeg. Jakie czynności należy wykonać podczas profesjonalnego mycia bruku?

Szukasz solidnej firmy, która zapewni dokładne sprzątanie przestrzeni wokół domu? Mycie bruków wokół domu najlepiej zlecić firmie Kastelnik. Czyszczenie kostki brukowej Brzeg, to niezwykle popularna usługa w woj. opolskim

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Pielęgnacja bruku wymaga używania specjalistycznych specyfików, które posiadają niezbędne certyfikaty, a także nowoczesnego osprzętu. W skład czynności usuwających np. ślady oleju z kostki brukowej należy m.in.:

 • zeskrobywanie mchu z tarasu;
 • mycie garażowego podjazdu z codziennych zabrudzeń;
 • czyszczenie parkingów sklepowych;
 • piaskowanie kostki koło budynku firmy.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wyczyścić kostkę brukową?

Przedsiębiorstwo Kastelnik na rynku usług porządkowych jest już od ponad 10 lat. Gruntowane mycie kostki brukowej w Brzegu realizowane jest w takich dzielnicach tego miasta, jak np.: Jarzębina, ulica Wrocławska i Kruszyńska. Możemy również wykonać szereg innych usług, takich jak: oczyszczanie rynien z liści, czy też czyszczenie elewacji pod niskim ciśnieniem.

Układanie kostki brukowej impregnacja

Jak wygląda impregnacja kostki brukowej?

Czyszczenie kostki brukowej Brzeg- ile kosztuje?

W ramach kompleksowych działań związanych z usługą czyszczenie kostki brukowej w Brzegu wiele osób zastanawia, się ile musi w związku z tym za nią zapłacić. W koszt całościowy tego zlecenia należy wliczyć przede wszystkim wielkość obszaru, jaki zostanie objęty myciem. Zeskrobywanie mchu, czy impregnacja kostki brukowej to także jedna ze składowych ceny. Koszt mycia kostki brukowej u firmy Kastelnik Brzeg rozpoczyna się już od 12 złotych netto za m2. Cena mycia kostki brukowej kończy się na kwocie 14 złotych netto za m2.

Mycie kostki brukowej Brzeg

Jak przebiega mycie kostki brukowej w Brzegu?

Na początku każdego tego typu zlecenia niezbędne jest zaopatrzenie się w specjalistyczne środki czyszczące. Dobrego wykonawcę myjącego kostkę brukową charakteryzuje także posiadanie sprawdzonego sprzętu. Do takiego należy profesjonalna myjka. Dużą jej zaletą jest to, że dzięki wysokiej temperaturze 100 stopni Celsjusza jest w stanie wymyć nawet silne zabrudzenia. Wyjątkiem może okazać się tłusta plama po oleju silnikowym, wówczas trzeba użyć dedykowanego preparatu. Po czyszczeniu kostki warto zadbać o jej pielęgnacje i ochronę. W tym celu wykonuje się zabieg impregnacji kostki brukowej oraz piaskowanie bruku. Do kompletu można również zamówić czyszczenie garażu suchym lodem. Na terenie woj opolskiego wiele osób decyduje się także na mycie dachów.

Czynności podczas mycia bruku

Zdjęcie: bruk przed profesjonalnym czyszczeniem © 2023 Kastelnik

Kostka brukowa- piaskowanie i usuwanie mchu

Szczeliny pomiędzy kostką brukową z czasem zostają puste, dlatego warto cyklicznie zamówić piaskowanie. Sprzątanie bruku polega na dogłębnym myciu go i usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń np. piasku. Natomiast zeskrobywanie mchu i trawy z chodników wykonywane jest za pomocą specjalistycznych skrobaków. Do pracy z profesjonalną chemią i sprzętem należy posiadać odpowiednie szkolenia oraz przestrzegać zasady BHP.

Usługi firmy Kastelnik w kategorii mycie kostki brukowej:

 • czyszczenie kostki brukowej w Brzegu;
 • usuwanie brudu;
 • mycie kostki granitowej;
 • mycie elewacji budynków;
 • usuwanie mchu;
 • czyszczenie płyt chodnikowych;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • likwidowanie zabrudzenia z kostki granitowej;
 • mycie podjazdów;
 • prace porządkowe na podwórzu;
 • usuwanie graffiti;
 • piaskowanie szczelin bruku;
 • usuwanie plam po oleju silnikowym.

Czyszczenie płyt chodnikowych wysokim ciśnieniem

Czyszczenie kostki brukowej z użyciem gorącej wody

Wybierz najlepszego wykonawcę na terenie woj opolskiego i zamów czyszczenie kostki brukowej w Brzegu z użyciem gorącej wody. Nie musisz martwić się szerzącym się brudem! Mycie wysokociśnieniowe to skuteczne działanie usuwające wszelkie zabrudzenia. By zamówić tę, usługę należy zadzwonić na infolinię przedsiębiorstwa Kastelnik czynną od poniedziałku do soboty do godziny 21. Można wówczas także otrzymać bezpłatną wycenę zlecenia już w kilkanaście minut! Zapraszamy!

Opolska firma sprzątająca ogrody

Jak wygląda sprzątanie ogrodów w Opolskim?

 

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Działania polegające na usunięciu brudu z kostki brukowej wymagają odpowiedniego przygotowania. Mowa tutaj o myjce niskociśnieniowej, czy też specjalistycznej chemii.

FAQ powiat Brzeg

Kiedy zamówić czyszczenie kostki brukowej?

Czyszczenie kostki brukowej najlepiej zamówić zaraz po sezonie zimowym. Wówczas to najczęściej użytkujemy teren, na którym znajduje się bruk. Tę usługę wykonują profesjonalne firmy sprzątające z użyciem dedykowanych środków chemicznych i sprzętu.

Jak wykonać mycie elewacji?

Do zlecenia mycie elewacji najlepiej zatrudnić profesjonalistów. Czyszczą oni fasady budynków za pomocą profesjonalnych myjek niskociśnieniowych, dzięki czemu nie niszczą oni ich struktury. Przydatne także są dedykowane preparaty.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%