Czyszczenie kostki brukowej Bielsko-Biała

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej Bielsko-Biała. Jakie usługi dodatkowe oferujemy podczas mycia bruku?

Charakterystyczną cechą przedsiębiorstwa Kastelnik, które wykonuje czyszczenie kostki brukowej Bielsko-Biała woj. śląskie jest duże zaangażowanie. Dzięki temu specjaliści tej firmy skutecznie od 10 lat usuwają różne zabrudzenia z bruku, także te ciężkie. Do nietypowych prac, które dodatkowo świadczą, należy m.in.:

 • mycie okien na wysokościach;
 • zmywanie graffiti;
 • utylizacja niepotrzebnych już przedmiotów;
 • czyszczenie suchym lodem okopconych ścian w garażu.
Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Mycie kostki brukowej w Bielsku-Białej świadczone jest za pomocą profesjonalnych myjek ciśnieniowych z wysokim ciśnieniem wody. Prace te realizowane są w takich rejonach tego miasta jak m.in.: Hałcnów, Kamienica i Leszczyny.

Czyszczenie kostki brukowej koło domu

Zdjęcie: bruk schnący po myciu © 2023 Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej Bielsko-Biała- ile kosztuje?

Zlecenie na czyszczenie kostki brukowej w Bielsku-Białej to ukłon w stronę osób potrzebujących wyczyścić swoje podwórko po zimie. Jednak ile kosztuje? Cena mycia kostki brukowej jest zależna od danej firmy sprzątającej. Przedsiębiorstwu Kastelnik udało się wyodrębnić sprawdzone metody, które oferuje w atrakcyjnej cenie od 12 zł netto za m2 do 14 zł netto za m2. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło technikom Kastelnika świadczyć profesjonalne czyszczenie kostki brukowej w przyjaznej cenie.

Mycie kostki brukowej Bielsko-Biała

Impregnacja kostki brukowej

Usługę mycia kostki brukowej można wspomóc działaniami ochronnymi. Impregnacja kostki brukowej wykonywana jest za pomocą najlepszych środków od sprawdzonych producentów. Sam zabieg polega na położeniu impregnatu na całej powierzchni bruku. Kostka brukowa wówczas wchłania środek w przeciągu około dwóch godzin. Jest ona następnie chroniona przed smarami, mchem, czy też solą w zimie przez okres 2 lat. Impregnację kostki brukowej najlepiej nie robić samodzielnie, a zlecić firmie sprzątającej.

Estetyczny wygląd kostki brukowej po myciu

Zdjęcie: estetycznie wyglądająca kostka po myciu © 2023 Kastelnik

Mycie elewacji w Bielsku-Białej

Mycie elewacji niewątpliwie nie jest zadaniem dla osób, które nie miały nigdy do czynienia z tego typu czyszczeniem. Niezbędne bowiem jest tutaj posiadani sprzętu, który nie tylko dostanie do wyższych części budynku, ale i także pozostawi ją w nienaruszonym stanie. Odświeżenie fasady i wyczyszczenie jej z mchu można w bezpieczny sposób wykonać za pomocą myjki niskociśnieniowej. Używa się równocześnie najlepszych środków czyszczących.

Popularny wpis na naszym blogu: Jak wyczyścić kostkę brukową?

Mycie kostki brukowej Bielsko-Biała od firmy Kastelnik zawiera również:

 • czyszczeni kostki brukowej Bielsko-Biała;
 • doczyszczanie powierzchni chodnikowej;
 • czyszczenie kostki z trawy;
 • usuwanie zabrudzenia po smarze z bruku;
 • mycie kostki brukowej z tłustych plam;
 • zeskrobywanie glonów z elewacji;
 • utylizacja śmieci po sprzątaniu działki;
 • bezpieczne mycie fasad budynków firmowych;
 • usuwanie smarów z podjazdów;
 • czyszczenie dachów;
 • likwidowanie brudu z kostki granitowej;
 • czyszczenie kamiennych ścieżek;
 • usuwanie gumy z kostki brukowej.

Jak odnowić kostkę brukową przy ogrodzie

Usługi czyszczenia kostki brukowej od firmy Kastelnik

Czyścić kostkę brukową można samodzielnie, lecz może być to bardzo czasochłonne, a co gorsza nieefektywne. Myjemy kostkę brukową od dekady, dzięki czemu technicy Kastelnika dla każdego klienta gwarantują najwyższą jakość i najskuteczniejsze rozwiązania. Usuwanie trawy, mchu czy plam z chodników brukowych to postawa naszej pracy. Działamy od poniedziałku do soboty, tak również można do nas dzwonić i umówić impregnację kostki brukowej. Czekamy na telefony!

Profesjonalne usługi sprzątające Śląsk

Jak wyglądają profesjonalne usługi sprzątające na Śląsku?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Prace polegające na usuwaniu różnego rodzaju porostów i zanieczyszczeń z kostki brukowej świadczą profesjonalne firmy sprzątające. Używa się w tym celu maszyny do wypuszczania wody o niskim lub wysokim ciśnieniu wody.

FAQ powiat bielski

Czy domowe sposoby są dobre na usunięcie plam na kostce po oleju silnikowym?

Niestety, ale domowe sposoby na usunięcie plam na kostce po oleju silnikowym nie są do końca skuteczne. Ocet tudzież soda są dobre na lekkie zanieczyszczenia np. pochodzące z opadów atmosferycznych. Na tłuste plamy najlepiej zastosować sprawdzone środki chemiczne z niezbędnymi certyfikatami.

Co wchodzi w skład prac związanych z czyszczeniem podwórka?

W skład prac związanych z czyszczeniem podwórka wchodzi m.in. wyrzucenie wszystkich zbędnych przedmiotów i ich utylizacja, czy grabienie liści. Podczas tego świadczenia również jest myta elewacja oraz dach i orynnowanie. Na samym czyści się kostkę brukową oraz impregnuje, nie można także zapomnieć o piaskowaniu szczelin pomiędzy brukiem.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%