Mycie i czyszczenie elewacji suchym lodem lub metodą wysokociśnieniową
Usuwanie graffiti

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne mycie i czyszczenie elewacji

Oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie mycia i czyszczenia elewacji metodą wysokociśnieniową i suchym lodem. Gwarantujemy 100% jakości naszych usług.

Mycie elewacji

Skutecznie czyścimy zabrudzenia atmosferyczne powstałe na elewacji budynku. Metoda na ciepło lub na zimno w zależności od stopnia zabrudzenia.

Usuwanie graffiti

Chemiczne usuwanie graffiti z murów, kamienia, cegły, klinkieru i innych powierzchni. Impregnacja antygrafitti. Szybko i skutecznie.

Piaskowanie elewacji

Wykorzystujemyy suchy lód jako alternatywę piaskowania elewacji. Po wyczyszczeniu pozostaje jedynie brud, który odpadł podczas czyszczenia.

Zarząd firmy Kastelnik, usługi specjalistyczne

Usługi specjalistyczne

Czyszczenie elewacji, odśnieżanie dachów i rynien, mycie powierzchni szklanych w obiektach przemysłowych, halach, magazynach.

Czyszczenie suchym lodem

Wyjątkowo skuteczna i bezinwazyjna metoda czyszczenia suchym lodem sprawdza się wszędzie tam, gdzie istnieje ograniczona możliwość zastosowania wody, środków chemicznych czy piaskowania.

Czyszczenie kostki brukowej

Wysokociśnieniowe usuwanie przebarwień oraz plam z oleju powstałych na kostce brukowej. Czyszczenie zanieczyszczeń biologicznych oraz impregnacja kostki brukowej.

Kastelnik – profesjonalne czyszczenie elewacji w Katowicach

Elewacje budynków stale narażone są na działanie czynników atmosferycznych, kurzu, pyłu i innych zanieczyszczeń. Z tego powodu łatwo ulegają zabrudzeniu – szczególnie na Śląsku! Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem elewacji w Katowicach i innych miastach naszego regionu. Stosujemy skuteczne i bezpieczne metody, które przywracają blask nawet starym budynkom.

Skuteczne mycie elewacji – Katowice

W przypadku zabrudzeń atmosferycznych, najskuteczniejszą metodą ich usuwania jest wysokociśnieniowe mycie elewacji. Dysponujemy nowoczesnymi myjkami, gwarantującymi wysoką precyzję czyszczenia. Wykonujemy mycie na zimno lub na ciepło, w zależności od stopnia zabrudzenia elewacji.

Mycie elewacji wykonujemy w Katowicach i innych, śląskich miastach – m.in. w Chorzowie, Gliwicach, Bytomiu, Tychach. Mycie wysokociśnieniowe jest w pełni bezpieczne i umożliwia czyszczenie m.in.:

  • tynków,
  • cegieł,
  • kamienia naturalnego,
  • betonu,
  • płyt i okładzin elewacyjnych,
  • szkła, PCV,
  • metali,
  • powierzchni pokrytych zabezpieczeniem antykorozyjnym.

Czyszczenie elewacji z graffiti – Katowice i okolice

Poza czynnikami atmosferycznymi, wyglądowi budynków zagrażają również wandale. Jeśli Twój dom szpeci graffiti i chcesz się go szybko i skutecznie pozbyć, skorzystaj z naszej oferty – wykonujemy chemiczne mycie elewacji w Katowicach i na całym Śląsku.

Graffiti usuwamy za pomocą specjalnych preparatów chemicznych, które następnie spłukujemy na ciepło i pod ciśnieniem. Metoda ta polecana jest w przypadku powierzchni twardych, nieabsorbujących – murów, kamienia, cegły, klinkieru itp.

Ze względu na ryzyko uszkodzenia elewacji przy częstym usuwaniu graffiti za pomocą środków chemicznych, po jej oczyszczeniu proponujemy wykonanie impregnacji antygraffiti. Z zabezpieczonej w ten sposób powierzchni niechciane rysunki można zmywać ciepłą wodą.

Czyszczenie elewacji suchym lodem

Jeśli czyszczenia wymaga delikatna elewacja, która mogłaby ulec uszkodzeniu podczas mycia wysokociśnieniowego czy piaskowania, zalecamy wyjątkowo bezpieczne czyszczenie suchym lodem. Nie powoduje ono mikrouszkodzeń, a brak wody sprawia, że można wykorzystywać je również w przypadku podatnych na korozję elementów.

Chcesz zlecić profesjonalne czyszczenie elewacji w Katowicach lub innym, śląskim mieście? Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.9
4,9 rating
4.9 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 12)
Doskonale92%
Bardzo dobrze8%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%