Cennik specjalistycznych usług, firmy sprzątającej Kastelnik – tel. 735-960-510. Wiele osób pyta, jak wycenić usługę sprzątania – my odpowiadamy – wystarczy zadzwonić.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym, dezynfekcja po zgonie – Kastelnik, całodobowa firma sprzątająca cennik Warszawa na rok 2022
Specjalistyczne prace czyszczące po zmarłym z wykorzystaniem najnowszej maszyny ColdJet 40 FP, szczytowe osiągnięcie w technologii czyszczenia suchym lodem dostępne przy dezynfekcji powierzchni po zmarłych. Sprzątanie po zmarłym, usuwanie zapachu śmierci, czyszczenie i dezynfekcja po zgonie, utylizacja wyposażenia mieszkania po zmarłej osobie, czyszczenie skażonej powierzchni po samobójstwie, likwidacja wirusów i patogenów ozonem, utylizacja skażonych biologicznie odpadów, odkażanie pomieszczeń po zdiagnozowanym przypadku, dezodoryzacja po zwłokach. Dezynfekcja mieszkania cena już od 800 zł za pomieszczenie.
Od 800 zł / mieszkanie,
Opróżnianie całego lokalu – wycena indywidualna
Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem, dekontaminacja, usuwanie szkód po pożarach – firma sprzątająca Poznań cennik usług w woj. wielkopolskim
Sprzątanie po pożarze suchym lodem, mycie ścian po pożarze, czyszczenie sufitów po pożarach, usuwanie zapachu spalenizny, usuwanie sadzy po pożarze, likwidacja skutków pożaru, utylizacja wyposażenia mieszkania zniszczonego przez ogień, utylizacja spalonych przedmiotów i części maszyn, ozonowanie po pożarze, dekontaminacja pomieszczeń po pożarze, restytucja spalonego mienia. Dekontaminacja pomieszczeń i restytucja mienia zniszczonego przez ogień.
Od 800 zł / godzina pracy urządzenia Cold Jet
Ozonowanie pomieszczeń do 1000 m
Dezynfekcja ozonem firmy, mieszkania za pomocą urządzeń do ozonowania pomieszczeń o mocy od 40 g./h do 240 g.h. Ozonowanie po palaczu, ozonowanie po parwowirozie i po zwierzętach. Odkażanie powierzchni ozonem na wysokich stężeniach od 5 ppm do 40 ppm. Usuwanie brzydkich zapachów za pomocą ozonowania.  
Wycena indywidualna
Firma sprzątająca Wrocław, cennik na 2022 rok dla usługi tj. ozonowanie pomieszczeń biurowych od 400 zł / pomieszczenie
Odgrzybianie ściany łazienki
Usuwanie pleśni ze ściany łazienki oraz odkażanie zawilgoconych ścian za pomocą sprawdzonych preparatów grzybobójczych.  Usługa realizowana za pomoca technik ręcznych – skrobania, dezynfekcji ozonem lub nadtlenkiem wodoru oraz pomiaru wilgotności po zalaniu.
od 900 zł
pomieszczenie
Odgrzybianie chemiczne budynków wraz z ozonowaniem 900 zł /
pomieszczenie
Odgrzybianie pomieszczeń zawilgoconych
Usuwanie grzyba ze ściany łazienki, za pomocą specjalistycznych środków biobójczych oraz nadtlenku wodoru tj. nieorganicznego związku chemicznego z grupy nadtlenków, pod postacią reaktywnej formy tlenu. Odgrzybianie mieszkań, to element specjalistycznej dezynfekcji pomieszczeń, przeprowadzany często w ramach usługi sprzątania po zalaniu. W zdezynfekowanym pomieszczeniu na koniec należy zadbać o dobrą wentylację, gdyż grzyby nie lubią przeciągów.
od 900 zł /
pomieszczenie
Dezynfekcja po zalaniu fekaliami – firmy sprzątające Łódź, cennik zazwyczaj indywidualny
Odkażanie pomieszczeń po zalaniach fekaliami za pomocą generatorów ozonu lub zamgławiaczy powietrza. Czyszczenie po fekaliach i usuwanie nieczystości po zalaniu.  Obsługujemy spółdzielnie mieszkaniowe oraz instytucje publiczne takie jak; teatry, kina, muzea, banki zlokalizowane w zabytkowych kamienicach.
Wycena po oględzinach miejsca zdarzenia
Odgrzybianie piwnicy od 999 zł
Sprzątanie po zalaniu, sprzątanie biur, czyszczenie mieszkania po fekaliach
Zalanie fekaliami, kompleksowe czyszczenie po wybiciu kanalizacji, dezynfekcja mieszkania po zalaniu Kraków, odkażanie piwnicy po fekaliach. Osuszanie zalanych wodą budynków oraz specjalistyczne suszenie mokrych i zawilgoconych ścian. Jednym z etapów sprzątania po zalaniach jest  zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą, za pomocą nadtlenku wodoru. Opcjonalnie realizujemy ozonowanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wybicia szamba. Odgrzybianie mokrych ścian po zalaniu wraz z dekontaminacją. Likwidowanie szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów, bakterii i wirusów. Usługę dezynfekcji i sprzątania piwnicy po zalaniu możesz zamówić przez całą dobę.
od 850 zł
Wypompowywanie wody z szybów windy
Odpompowywanie wody z windy oraz z piwnicy. Zalane szyby windowe po dużych opadach deszczu, wymagają szybkiej interwencji. W ofercie naszej firmy proponujemy usługę wypompowywania wody z szybów windowych. Usługa dostępna dla osób indywidualnych oraz dla zarządców nieruchomości w osiedlowych wspólnotach mieszkaniowych.
wycena indywidualna 
Lokalizacja wycieków kamerą termowizyjną na terenie miasta Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź.
Usługa dotyczy osuszania budynku po zalaniu oraz osuszania mokrych ścian po zalaniu
od 500 zł
Wynajem osuszacza kondensacyjnego TROTEC do mokrych tynków (osuszacz budowlany – wypożyczalnia – uwaga: dowóz na ternie miasta Katowice – gratis! od 40 zł/doba
Czyszczenie kostki brukowej od 14 zł / m2
Usuwanie plam oleju z kostki brukowej 25 zł – 35 zł / m2
Impregnacja kostki brukowej od 14 zł / m2
Impregnacja kostki granitowej od 18 zł / m2
Piaskowanie szczelin w kostce brukowej 8 zł – 10 zł / m2
Czyszczenie suchym lodem dla przemysłu, cennik sprzątanie biur nie obejmuje usług z dofinansowaniem PEFRON 800 zł/1 h pracy
Lokalizacja wycieków kamerą termowizyjną na terenie miasta Tychy, Mysłowice, Katowice – dojazd gratis.
Usługa dotyczy osuszania budynku po zalaniu oraz osuszania mokrych ścian po zalaniu
80 zł
Czyszczenie kostki granitowej 18 zł/m2
Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych po parwowirozie – odkażanie szkoły, dezynfekcja przedszkola, ozonowanie szpitali i placówek medycznych. od 400 zł / pomieszczenie
Sprzątanie zaniedbanych mieszkań skażonych biologicznie 
Kompleksowe czyszczenie  zagraconych pomieszczeń mieszkalnych, pozbywanie się wszelkich zanieczyszczeń biologicznych, śmieci, czy też zniszczonych przedmiotów. Utylizacja starych mebli, czyszczenie ścian, podłóg sufitów i usuwanie bakterii w ramach usługi sprzątania po zmarłych. Dezynfekcja chemiczna, zamgławianie pomieszczeń metodą ULV lub suchą mgłą. Ozonowanie za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy 240 g./h. Usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów z powietrza, likwidowanie nieprzyjemnych zapachów, również tych na klatce schodowej w przestrzeni publicznej. Mycie podłóg z krwi i płynów ustrojowych, dokładne odkażanie wszystkich powierzchni w celu pozbycia się zagrożeń biologicznych np. wirusów, grzybów. Sprzątanie zaniedbanych mieszkań po zmarłych osobach, czyszczenie po zgonie i zaawansowanym rozkładzie zwłok, a także dezynfekcja po samobójstwie. Likwidowanie garaży po bezdomnych, usuwanie gabarytów, mebli i innych przedmiotów z mieszkań po osobach z manią zbieractwa.
od 400 zł / pomieszczenie
Mycie, czyszczenie tynków i elewacji z grzybów i pleśni, zabrudzeń atmosferycznych, biologicznych 40 zł/m2
Specjalistyczne czyszczenie kontenerów budowlanych wraz z dezynfekcją 400 zł jednorazowo
Hydro-piaskowanie maszyn przemysłowych na terenie wszystkich województw na terenie południowej Polski. 200 zł / 1h pracy
Usługi sprzątania biur świadczymy na terenie całego kraju. Wycena indywidualna
Zamgławianie pomieszczeń
Dezynfekcja pomieszczeń metodą zamgławiania, to skuteczne usuwanie wirusów np. po chorobach, zwierzętach oraz likwidowanie zapachu spalenizny po pożarze. Usługa zamgławiania mieszkania realizowana za pomocą stabilizowanego roztworu nadtlenku wodoru. Dezynfekcja powietrza w budynkach oraz wyposażanie znajdującego się w nich. Oferowane przez nas zamgławianie pomieszczeń, nie pozostawia odpadów chemicznych. Brak konieczności utylizacji po odkażaniu. Stosowane przez nas metody zamgławiania są niezwykle bezpieczne wobec urządzeń z metalu, gumy i materiałów tekstylnych.
Wycena indywidualna

Polecana usługa: odgrzybianie ścian w Małopolsce

* Ceny PLN netto, nie zawierają podatku VAT 8% lub 23%. Przedstawiona oferta cenowa ma usługę sprzątania charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Data ostatniej aktualizacji 25.03.2021 r. Wyżej wymienione usługi firmy sprzątającej Kastelnik realizowane są na terenie całego kraju, a całodobowo w następujących miejscowościach: 40-085 Katowice, ul. Mickiewicza 29;  31-150 Kraków, ul. Św. Filipa 23/4; 32-300 Olkusz, ul. Rabsztyńska 12; 45-047 Opole, ul. Waryńskiego 2; 35-111 Rzeszów, ul. Sportowa 6/59; 53-148 Wrocław, ul. Wolbromska 18/1B; 61-576 Poznań, ul. Wierzbięcice 44a/40; 42-200 Częstochowa, ul. Jasnogórska 27; 90-057 Łódz, ul. H. Sienkiewicza 85-87; 44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 14/105; 25-394 Kielce, ul. Boh. Warszawy 6/7G; 20-209 Lublin, ul. Frezerów 3; 00-238 Warszawa, ul. Długa 29.

Sprawdź równię rekomendowaną ofertę w województwie łódzkim: Sprzątanie po zmarłych w Łodzi

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 15 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%